Reference

S realitní společností Apartment reality spolupracujeme dlouhodobě a k naší naprosté spokojenosti. Tuto společnost doporučuji  svým přátelům a známým.

Lucie Hrabánková

 

S firmou Apartment reality s.r.o. nás spojuje už několikaletá skvělá spolupráce: její přednosti jsou zejména v zajišťování pronájmů cizinců - je to výsledek dobrých zahraničních kontaktů a jazykové vybavenosti. Stejně rádi a úspěšně však pomohou i českým klientům.

Irena a Rudolf Erhartovi

 

S realitní kanceláří Apartment reality, tedy s její majitelkou ing. Magdalénou Šmídovou spolupracuji již několik let, a tak mohu posoudit naši spolupráci. Velmi si cením jejího profesionálního přístupu, přímého a otevřeného jednání, výborné vzájemné komunikace, perfektního servisu, pomoci, vstřícnosti, připravenosti a schopnosti rychle zareagovat. Během naší několikaleté intenzivní spolupráce jsem se nikdy nesetkala s žádnou překážkou, kterou by paní Šmídová nevyřešila. a proto mohu tuto realitní společnost, zejména její majitelku ing. Magdalénu Šmídovou jen doporučit. 

Václava Rücklová

 

Paní Bubáková pro nás zajišťuje již třetím rokem pronajímání bytu U Vršovického nádraží. Jednání pí. Bubákové je na vysoké profesionální úrovni. Pokud se vyskytl problém s nájemníky, vždy tyto problémy vyřešila ke spokojenosti nájemníků i nás pronajímatelů. I nadále, pokud budeme pronajímat byt, se s důvěrou obrátíme na Vaši agenturu.

Irena a Václav Kalinovský

 

So službami tejto kancelárie som maximálne spokojná. Sympatická paní Bubáková s empatickým prístupom má bohaté skúsenosti z oblasti realít a poskytla mi množstvo rozumných rád, ako nastaviť nájomný vzťah tak, aby vyhovoval obom stranám. Veľmi som ocenila aj to, že jej starostlivosť podpisom nájomnej zmluvy neskončila a ochotne nám pomohla vyriešit aj problémy, ktoré sa vyskytli až neskôr v priebehu trvania nájmu. Podpísala som jej Plnú moc a v podstate sa mi už rok komplexne stará o byt, počínajúc rôznou administratívou až po technické záležitosti, za čo som jej úprimne vďačná, pretože žijem v USA a bez nej by som to nezvládla.
 
Martina Abraham